Operacja grantowa/własna

• Sprawozdanie z realizacji grantu
  • Karta rozliczenia zadania
  • Lista obecności
  • Klauzula RODO (podpięta do każdej listy obecności)
  • Oświadczenie VAT
  • Oświadczenie – konta księgowe
  • Opis dokumentu księgowego/faktury

• GRANTY - Działania informcyjno/promocyjne

Zgodnie z Księgą wizualizacji znaku PROW na lata 2014-2020 poniżej obowiązki beneficjenta w zakresie informacji i promocji.

1. W okresie realizacji operacji beneficjent informuje opinię publiczną o otrzymanej pomocy za pomocą:

• plakatu reklamującego wydarzenie (w zał. wzór)
    • tablicy informacyjnej (o minimalnym formacje A3, w zał. przygotowany plakat do druku), którą należy: umieścić podczas trwania spotkań, szkoleń, koncertów, w biurze stowarzyszenia itp. oraz zamieścić informację na stronie internetowej beneficjenta (jeśli taką posiada).
    • naklejek, którymi należy oznaczyć każdy zakupiony produkt (w zał. wzór) np. sprzęt komputerowy i agd, odzież, sprzęt sportowy, książki, gry, itp

2. Należy również zbierać dokumentację fotograficzną ze wszystkich działań związanych z operacją tj. zdjęcia ze spotkań, szkoleń, koncertów oraz zdjęcia plakatów, naklejek itd. informujących o dofinansowaniu (np. zdjęcie komputera z naklejką, zdjęcie drzwi, na których jest plakat itd.).

W celu uniknięcia błędów, przed wydrukiem prosimy o przesłanie projektu do zatwierdzenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań/ wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.