Trasy rowerowe

1.06.2021 r. - Koncepcja sieci tras rowerowych dla obszarów: LGD "Brynica to nie granica" i LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska"

Na stronie internetowej w zakładce projekty można zapoznać się już z "Koncepcją sieci tras rowerowych dla obszarów" Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska.

Koncepcja powstała w ramach przygotowawczego projektu współpracy realizowanego w partnerstwie z Lokalną Grupa Działania "Brynica to nie granica" pn. "Opracowanie koncepcji sieci tras rowerowych".

14.04.2021 r. - Spotkanie konsultacyjne dot. koncepcji sieci szlaków rowerowych (część II)

13 kwietnia 2021 r. odbyło się, już drugie, spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania koncepcji sieci szlaków rowerowych na obszarze LGD "Brynica to nie granica" oraz Stowarzyszenia LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska", które odbyło się w naszym biurowcu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, którzy podłączyli się on-line.

1.03.2020 r. - Spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania koncepcji sieci szlaków rowerowych

25 lutego odbyło się hybrydowe spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania koncepcji sieci szlaków rowerowych na obszarze Stowarzyszenia LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" oraz LGD "Brynica to nie granica", które odbyło się w Domu Kultury w Wilczy w powiecie gliwickim. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział.

Nareszcie będzie kompleksowe opracowanie na terenie 23 gmin, do tego tworzone i konsultowane przez osoby, które same jeżdżą na rowerach. Na razie jest utworzona robocza mapa z inwentaryzacji istniejących w rozmaitych opracowaniach tras i szlaków rowerowych.

O szczegółach prac będziemy informować na bieżąco.

17.02.2020 r. - Spotkanie konsultacyjne dotyczące koncepcji szlaków rowerowych

Serdecznie zapraszamy PASJONATÓW ROWEROWYCH do udziału w konsultacjach dot. opracowania koncepcji sieci szlaków rowerowych na obszarze Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” oraz LGD „Brynica to nie granica”, które odbędzie się dnia 25 lutego 2021 w godz. 9:00 – 15:00

Przed spotkaniem należy zapoznać się z mapą zawartą na stronie.

Spotkanie będzie transmitowane on-line, aby w nim uczestniczyć należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 19 lutego 2021 r.

Informujemy, że w dniu 14 stycznia 2021r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego podpisaliśmy wspólnie z naszym Partnerem LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” umowę przyznania pomocy na realizację operacji pn. „Opracowanie koncepcji sieci tras rowerowych”, realizowanego w ramach poddziałania " Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem operacji będzie wspieranie rozwoju turystyki rowerowej na obszarze partnerów poprzez opracowanie koncepcji sieci tras rowerowych.

polub nas PROW 2014-2020