Podjęcie działalności gospodarczej w zakresie projektowania i zagospodarowania terenów zielonych

Beneficjent:

Monika Kosycarz-Bacik
KODAN CENTRUM OGRODNICZO SZKÓŁKARSKIE
Adres: Strażacka 2, 42-583 Bobrowniki

Dofinansowanie:

Okres realizacji:

14.11.2019 – 31.05.2021

Opis operacji:

Operacja polega na adaptacji pomieszczenia o pow. 24m2 składających się z biura i pomieszczeń pomocniczych. W ramach operacji zakupiono urządzenia pomocne do świadczenia usług projektowania ogrodów: laptop, urządzenie wielofunkcyjne, oprogramowanie do wykonywania projektów, wyposażenie meblowe. Dodatkowo beneficjent wykonuje zagospodarowanie terenów zielonych i w związku z tym zakupił: przycinarkę, kosy spalinowe, piły łańcuchowe, glebogryzarkę, opryskiwacz, nożyce, zagęszczarkę, kosiarkę. Beneficjent świadczy również usługi z zakresu pielęgnacji roślin i terenów zielonych (koszenie, przycinanie, nowe nasadzenia itp.). W ramach operacji utworzono dodatkowy etat dla pracownika oraz dokonano samozatrudnienia.