Ogłoszenie o naborze 9/2020

Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

NABÓR nr 9/2020

w zakresie Przedsięwzięcia:

1.3.1 Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej

• Termin składania wniosków: 21 września 2020 r. – 12 października 2020 r.
  • Limit środków dostępnych w naborze: 74 272,29 EUR/297 089,16 PLN
  • Zakres tematyczny operacji: Budowa lub przebudowa publicznych dróg gminnych lub powiatowych, które: umożliwiają połączenie obiektów użyteczności publicznej, w których są świadczone usługi społeczne, zdrowotne, opiekuńczo-wychowawcze lub edukacyjne dla ludności lokalnej, z siecią dróg publicznych albo skracają dystans lub czas dojazdu do tych obiektów
  • Forma wsparcia: Refundacja kosztów kwalifikowalnych

10.12.2020 r. - Zawiadomienie o zakończeniu oceny i wyborze operacji do dofinansowania

W dniu 03.12.2020 r. Rada LGD dokonała oceny i wyboru operacji do dofinansowania:

• w ramach naboru nr 9/2020 w zakresie przedsięwzięcia: 1.3.1 Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej.

Rada LGD dokonała oceny zgodności operacji z LSR i oceny operacji według lokalnych kryteriów wyboru operacji, wybrała operacje do dofinansowania oraz dokonała ustalenia kwoty wsparcia.

Wnioski złożone w ramach operacji, które zostały wybrane do dofinansowania, zostaną przekazane do Zarządu Województwa Śląskiego w celu dalszej weryfikacji.

Poniżej publikujemy Listy oraz Protokół z posiedzenia Rady LGD.