Ogłoszenie o naborze 2/2018

Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

NABÓR nr 2/2018
w zakresie Przedsięwzięcia:
P.1.2.1 Działania wspierające rozwój infrastruktury i usług cyfrowych

• Termin składania wniosków: 20.02.2018 r. - 06.03.2018 r.
  • Limit środków dostępnych w naborze: 104 000,00 zł
  • Zakres tematyczny operacji:
    1. Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym poprzez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych,
    2. Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.
  • Forma wsparcia: Refundacja kosztów kwalifikowalnych

28.03.2018 r. - Wyniki oceny złożonych wniosków w ramach naboru nr 2/2018

W dniu 22.03.2018 r. Rada LGD dokonała oceny i wyboru operacji do dofinansowania:

• w ramach naboru nr 2/2018 w zakresie przedsięwzięcia: P.1.2.1 Działania wspierające rozwój infrastruktury i usług cyfrowych,

Rada LGD dokonała oceny zgodności operacji z LSR, wybrała operacje do dofinansowania oraz dokonała ustalenia kwoty wsparcia.

Wnioski złożone w ramach operacji, które zostały wybrane do dofinansowania zostaną przekazane do Zarządu Województwa Śląskiego w celu dalszej weryfikacji.

Poniżej publikujemy Listy operacji zgodnych z ogłoszeniem naboru wniosków o przyznanie pomocy oraz zgodnych z LSR, Listy operacji wybranych do dofinansowania w ramach budżetu LGD dla poszczególnych naborów oraz Protokół z posiedzenia Rady LGD.