Serwis Lokalnej Grupy Działania "Brynica to nie granica"
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Cel operacji: sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

  • AKTUALNOŚCI
  • STOWARZYSZENIE
  • KONTAKT

Mobilna Baza Sportów WodnychBeneficjent:

Marcin Sokołowski
Przeczyce ul. 21-Stycznia
42-460 Mierzęcice

Dofinansowanie:

100 000 zł

Okres realizacji:

06.12.2018 – 31.05.2018

Dane kontaktowe:

www.marinasurf.pl
https://www.facebook.com/marinasurf.polska

Cel operacji:

Stworzenie istotnego miejsca na mapie obszaru Lokalnej Grupy Działania, do którego każdy, kto tu dotrze i skorzysta z usług Bazy, będzie wracał.

Opis operacji:

Działalność związana z organizacją kompleksowych wyjazdów wypoczynkowych, organizacja zakwaterowania, wyżywienia, szkoleń windsurfingowych / kitesurfingowych oraz innych dodatkowych atrakcji. Firma zajmuje się pełną organizacją, przygotowaniami oraz realizacją aktywnych wyjazdów wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży, dla studentów, dla dorosłych i seniorów. Działalność przewidziana jest w miesiącach od maja do września. W ofercie nocleg w namiotach willowych, bądź w domkach letniskowych, możliwość wykupienia pełnego wyżywienia w miejscu pobytu, ponadto firma prowadzi szkolenia windsurfingowe / kitesurfingowe, jest również możliwość wypożyczenia sprzętu do pływania na deskach z wiosłem (Stand Up Paddle), uczestniczenia w zajęciach fitness / jogi na deskach windsurfingowych na wodzie. Jest możliwość spróbowania swoich sił na flyboardzie, czy atrakcjach wodnych tj. kółko, fotel podczepiony do skutera wodnego. Dla osób niemobilnych pomożemy zorganizować transport autokarowy / busa.

polub nas PROW 2014-2020